Gépszerelői álláslehetőség - lakatosok, technikusok, gépészek részére – szivattyúk, ventilátorok , turbinák szervízelése

gepszerelo

Munkavégzés helye: Százhalombatta-Budapest

Feladatok:

  • Forgógépek (szivattyú, kompresszor, turbina, fúvó, ventilátor stb.) szerelésében, karbantartásában való aktív részvétel
  • Jegyzőkönyvek készítése az elvégzett munkákról
  • Lehetőség készenléti szolgáltatásba való részvételre

Elvárás:

  • Legalább gépész technikus/lakatos végzettség
  • Minimum 3-5 éves szakmai gyakorlat forgógépek karbantartásában
  • Jó felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook stb.)
  • Legalább B kategóriás jogosítvány
  • Jó alkalmazkodó készség
  • Felelős, önálló munkavégzés
  • Jó csapatmunkára való készség
  • Precíz munkavégzés és dokumentálás

Előny:

  • Karbantartás szakirányú végzettség
  • Nagy iparban használt forgógépek karbantartásában való tapasztalat (elsősorban erőműi, olajipari, petrolkémiai területről, vízi közműveknél)
  • Nyelvismeret – lehetőleg angol
  • Munkavédelmi ismertek/ jogosítvány
  • Egyéb végzettség / képesítés (targoncavezetői jogosítvány, tűzvédelmi vizsga, hegesztői vizsga, könnyűgépkezelő, nehézgépkezelő, daruvezetői és teherkötözői vizsga, gépkezelői vizsga, stb.)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő több mint huszonöt éves magyar tulajdonú családi vállalkozásnál, alkalmi külföldi munkavégzés lehetőségével
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció, a piaci környezettől függően
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

  • Fényképes önéletrajz
  • Végzettségek, minősítések másolatai
  • Legalább két referencia megadása, kapcsolattartó és annak elérhetőségével együtt.
  • Jelentkezési határidő: 2018. október 15.

BUDAPESTI KÖZPONT

Cím: 1138 Budapest, Váci út 152-156.

Telefon: 06 1 266 1725, 235 0214

Fax: 06 1 266 2115

E-mail: tlw@tlw.hu

Iroda elérhetősége hétköznapokon 9.00 - 17.00-ig

TISZAÚJVÁROSI KIRENDELTSÉG

Cím: 3581 Tiszaújváros, TVK Ipartelep Pf. 207

E-mail: kirendeltseg@tlw.hu

Iroda elérhetősége hétköznapokon 7.00 - 15.00-ig

Százhalombattai kirendeltség

Cím: 2442 Százhalombatta, Olajmunkás u. 2. Hrsz.: 2704/24

Telefon: +36-1-266-1725